Yhteystiedot | MicroMedia

Yhteys­tiedot

Vahva kokemus B2B-markkinoinnista.

0800 0 5055

Osoite
Bulevardi 21, 9. kerros
00180 Helsinki

Sähköposti
info@micromedia.fi

Laskutustiedot
Verkkolaskuosoite: 003708614154
Operaattori: Open Text Oy
Välittäjän tunnus: 003708599126
Sähköpostilaskut: micromedia@heeros-invoices-fi.com
Laskutusasiat

Merja Sihvonen
Financial Manager
+358 50 575 6631
merja.sihvonen@micromedia.fi

Timo Hakkinen Micromedia
Timo Häkkinen
Managing Director | Partner
+358 500 81 82 83
timo.hakkinen@micromedia.fi
Kimmo Luoma Micromedia
Kimmo Luoma
Director, Sales & Business Development | Partner
+358 50 372 5693
kimmo.luoma@micromedia.fi
Petri Ojanen Micromedia
Petri Ojanen
Strategy Director | Partner
+358 40 582 3657
petri.ojanen@micromedia.fi
Jori Juuti Micromedia
Jori Juuti
Director, Sales & Growth
+358 50 546 8795
jori.juuti@micromedia.fi
Joona Kapanen Micromedia
Joona Kapanen
Marketing Director | Partner
+358 44 022 0689
joona.kapanen@micromedia.fi
Calle Grasten Micromedia
Calle Gråsten
Digital Operations Manager | Partner
+358 400 311 869
calle.grasten@micromedia.fi
Vesa Laatikainen Micromedia
Vesa Laatikainen
Digital Performance Manager | Partner
+358 44 713 5538
vesa.laatikainen@micromedia.fi
Antti Thilman Micromedia
Antti Thilman
Content Designer
+358 40 703 3551
antti.thilman@micromedia.fi
Timo Koivusaari Micromedia
Timo Koivusaari
Planning Director | Partner
+358 50 309 2007
timo.koivusaari@micromedia.fi
Janne Rautavaara Micromedia
Janne Rautavaara
Account Manager
+358 40 741 3688
janne.rautavaara@micromedia.fi
Jutta Casen Micromedia
Jutta Casén
Client Manager
+358 40 860 0265
jutta.casen@micromedia.fi
Jeli Lairolahti Micromedia
Jeli Lairolahti
Lead Generation Manager
+358 44 737 0676
jeli.lairolahti@micromedia.fi
Tytti Laaksonen Micromedia
Tytti Laaksonen
Lead Generation Manager
+358 44 721 9577
tytti.laaksonen@micromedia.fi
Leena Lagerblom Micromedia
Leena Lagerblom
Sales Support Manager
+358 40 822 4558
leena.lagerblom@micromedia.fi
Taru Venalainen Micromedia
Taru Venäläinen
Project Manager
+358 50 595 2176
taru.venalainen@micromedia.fi
Kari Hartikainen Micromedia
Kari Hartikainen
Content Designer
+358 44 0600 253
kari.hartikainen@micromedia.fi
Lenita Harkonen Micromedia
Lenita Härkönen
Customer Insight Manager
+358 44 747 3221
lenita.harkonen@micromedia.fi
Pia Rantapihla Micromedia
Pia Rantapihla
AD
+358 50 315 0006
pia.rantapihla@micromedia.fi
Lisa Rovamaa Micromedia
Lisa Rovamaa
Perhevapaalla

Sivustomme käyttää evästeitä. “Hyväksy” -nappia painamalla hyväksyt evästeiden käytön.